piątek, 29 czerwca 2012

Koszul jest mój!

Pierwszy będzie ostatnim... w podsumowaniu Mistrzostw Polski. Nie było łatwo, sporo spraw do załatwienia, rodzina powięszyła się o 50%, a codziennie - przez ostatnie 2 tygodnie, telefon dzwonił około 40. Pewnie kiedyś będzie mi tego brakowało, więc nie narzekam - przecież to najlepsze dni w życiu. Cieszę się bardzo ze zdobycia tego tytułu, tym bardziej, że jak wspominałem - miałem ostatnio napięty terminarz a mimo to, nie odpuściłem nawet 5 minut treningu. Potrafiłem przygotować się w domu, nie ścigając się od Giro, a nie czułem wielkich problemów z wyścigowym rytmem. Sam wyścig, jak zawsze dziwnie się rozwijał i znów nie bardzo wiedziałem, o co chodzi, ale dzięki temu, że miałem Kwiatka z przodu mogłem spokojnie kontrolować sytuację. Spokojnie, to może złe słowo, bo wiele się działo, ale ostatecznie wszystko ułożyło się po mojej myśli, a w końcówce zachowałem najwięcej sił. Później już tylko wielka radość - ściskałem się ze wszystkimi, a gratulację złożył chyba sam dróżnik z pobliskiej stacji PKP! Zawsze marzyłem o tej koszulce, więc nie dziwcie się tej euforii, następne zwycięstwa przyjmę z większym spokojem.

Niedzielnym wynikiem przybiłem nominację olimpijską, więc jestem w drodze do spełnienia kolejnego marzenia. Sam nie "ogarniam", co się ostatnio dzieje.

Teraz przygotowania, do TdP, a przede wszystkim do Londynu. Kamień spadł mi z serca, że w większym komforcie - bez chorej rywalizacji pomiędzy nami Polakami. Kilka dni w Karpaczu i będę gotowy!5 komentarzy:

 1. A ja życzę żebyś był pierwszym od wielu lat Polakiem wygrywającym etap na TdP (może cały wyścig) ..Londyn - Toruń Górą trzymajcie się ..
  Ostatnio tak dla uczczenia Mistrza Polski moja trasa rowerowa biegnie przez Nieszawki ..pozdrówka

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest szansa spotkać Pana na Sosnówce na treningach :) ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje Michał!!!!I niech się Dzidzia zdrowo chowa!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i w TdP i w Londynie. zyczę ci jak najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Goły, super! :) Gratuluję awansu do Olimpiady! Dzisiaj w Wyborczej o tym przeczytałem.

  OdpowiedzUsuń