wtorek, 10 lipca 2012

Pierwsze kwiatki za płoty

Za nami pierwszy etap TdP, z Orlinkiem. Ważne, że zdjąłem klątwę, bo w 2007 ta góra wysłała mnie do domu, a w tym roku dzięki wsparciu kibiców, zwłaszcza z Kijewa wleciałem na szczyt! Dla Kwiatka gratulacje i szacunek, powiedział, że chce walczyć i pokazał, że nawet w takiej ekipie jak nasza może być kapitanem. Miejsca do ataku jest jeszcze sporo. A ja z drugiego rzędu, chcę przywieźć etap do domu... a w tej koszulce to byłoby coś pięknego. Dzięki jeszcze raz za zdarte gardła na trasie.

8 komentarzy:

 1. Jutro cały klub "UKS Centrum Nowa Ruda" będzie wspierać polaków :D
  Mamy całe białe stroje z napisem UKS i Czerwonym pniem na białym tle może nas pan zauważy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspierajcie Polaków, nie polaków. ;)

   Usuń
 2. Trzymam kciuki i mocno wierzę, abyś zdobył etap ba nawet całe zwyciestwo wyścigu. Pozdrawiam MICHAŁ DAJESZ GO GO GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę powodzenia i mam nadzieję że wygrasz etap, a na pewno cały wyścig ; )
  Gdybym tylko mógł dopingował bym wszystkich w tym i Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale prezentuje się koszulka z białym orzełkiem, na takim kolarzu, jakim jesteś Ty! Powodzenia do końca TdP, a w Cierpicach i Nieszawce czekamy na zwycięstwo! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekamy na Pana w Cieszynie Panie Michale, oby pierwszy Pan się pojawił, powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aż miło się patrzy w TV na Ciebie w tym roku - Turcja, Giro, TDP. Wszędzie walka i odwaga! Nareszcie po latach doczekaliśmy się WALECZNEGO, groźnego kolarza na klasyki, na pagórki, może i na góry:) Życzę Ci - aby jak najwięcej Twoich ucieczek było udanych:)Dwa Michaly plus Huzar = emocje w GT gwarantowane:) POWODZENIA! p.

  OdpowiedzUsuń